Akik nélkül nincs előadás

Gondnokság

Gondnokság

   
  Horváth Sándor műszaki igazgató
  Balogh Ottó gépkocsivezető
  Borbély Lajosné takarító
  Csapucha Rudolf segédmunkás
  Csendes Zsolt karbantartó villanyszerelő
  Horváth Gábor gépkocsivezető
  Imre Ferenc gépkocsivezető
  Jóna Róbertné takarító
  Kovács Attila karbantartó villanyszerelő
  Osztronkovics István karbantartó asztalos
  Pellek Attila segédmunkás
  Polgár Tibor klímagépkezelő
  Puter Ferencné gondnok
  Szabó István segédmunkás
  Szalai Zoltán klímagépkezelő
  Tóth József karbantartó gépész
  Turóczi Izabella gondnokságvezető
  Venesz Szilvia takarító
 

Műhelyház

Műhelyház

  Czechmeister László szcenikus
  Csata Szidónia díszletfestő
  Csák Gábor díszletfestő
  Csuti Róbert díszletfestő
  Fehér Pál lakatos tárvezető
  Francia Róbert asztalos
  Görözdi Rita díszletfestő
  Horváth Ferenc segédmunkás
  Horváth János díszletfestő
  Mezei István műhelyház vezető
  Molnár Norbert kárpitos
  Nagy Péter asztalos
  Ötvösné Németh Edit díszletfestő
  Parayné Szombath Cintia raktáros-takarító
  Pápai György asztalos
  Szabó Attila asztalos tárvezető
  Szabó István kárpitos
  Szalai Mihály lakatos
  Szarka Csaba Zsolt lakatos
  Szilvás József asztalos
  Szőczei Csaba asztalos
  Termeczky Alfréd lakatos
  Tóbiás Miklós lakatos
     
 

Varrodák

Női varroda

Férfi varroda

  Béliné Szabó Krisztina női szabó
  Fehér Lívia női szabó
  Feketéné Bátori Erika női szabó
  Király Marianna női szabó
  Kovács Istvánné női szabó
  Tóthné Preisinger Ildikó női szabó tárvezető
 
  Györkös Éva ffi szabó
  Horák Zsuzsanna ffi szabó
  Horváth Marianna ffi szabó
  Józsáné Oross Judit ffi szabó
  Nagyné Vass Katalin ffi szabó tárvezető, jelmezfelelős
 

Kelléktár

Kelléktár

 
  Érsek Viktor kellékes
  Etli Lajos kelléktárvezető
  Fehér Zoltán kellékes
  Hegyi Norbert kelléktárvezető helyettes
  Schwarz András kellékes
  Szabó Szilárd kellékes
  Uszléber Ádám kellékes
 

Öltöztető tár

Öltöztető tár

  Benedek Hajnalka öltöztető
  Csóka Edina Mária öltöztető
  Domán Lászlóné öltöztető
  Falvi Gabriella öltöztető
  Horváth Róbertné öltöztető tárvezető
  Kálmán Brigitta öltöztető
  Somogyi Tünde öltöztető
  Tokovicz Edit öltöztető
  Virágné Varsányi Tímea öltöztető
 

Fodrásztár

Fodrásztár

  Basselné Járási Ágnes fodrásztár vezető
  Regenyéné Tenkő Tímea fodrász
  Vathy Csilla fodrász
  Vámosi Éva fodrász
     

Világosító tár

oltozteto tar

  Csalogány Zsolt világosító
  Czékmány Attila világosító
  Domonkos Attila világosító
  Fördős Sándor világosító
  Koller Zoltán fővilágosító helyettes
  Kőhalmy György világosító
  Nády Árpád fővilágosító
  Tóth Csaba fővilágosító helyettes
 

Hangtár

Hangtár

 
  Abdai Bálint hangtárvezető helyettes
  Holczhammer Balázs hangosító
  Horváth László hangosító
  Rabi Marcell hangosító
  Rigó Levente hangosító
  Szabó Patrik hangtárvezető
 

Díszítő tár

Díszítő tár

  Balogh András díszítő
  Barti László díszítő
  Belső Sándor díszítő
  Bóka Tibor gépész
  Élő Tamás színpadmester 
  Fél János díszítő
  Fodor Károly díszítő 
  Lukács Ferenc díszítő
  Nagy Ferenc díszítő
  Páros Zsolt színpadmester helyettes
  Pőcze Zsolt díszítő
  Pusker Miklós díszítő
  Raczkó András díszítő
  Raczkó Gábor díszítő
  Rózsa Lajos díszítő
  Sollich Károly zsinórmester
  Surányi Csaba László színpadmester helyettes
  Szakács Szabolcs gépész
  Szaló József díszítő
  Szeles Gábor díszítő
  Tóth Zsolt Csaba díszítő
  Vörös József díszítő
 

Gazdasági hivatal

Gazdasági hivatal

  Csizmadiáné Benke Katalin munkaügyi előadó
  Hochhaus Anikó munkaügyi előadó
  Molnárné Kámfor Renáta titkárnő
  Nagy Gáborné számviteli ügyintéző
  Nagy Tímea számviteli ügyintéző
  Némethné Lőkös Enikő főpénztáros
  Pellekné Molnár Zsuzsanna főkönyvelő
  Réti Hajnalka gazdaságügyi asszisztens
  Ruff Zsuzsanna számviteli ügyintéző
  Sári Lívia Tímea raktáros
  Tóth Anett számviteli ügyintéző
 

Szervezés

Szervezés

  Fehér Alexandra dekoratőr
  Horváth Krisztina jegypénztáros
  Kozma Szabina szervező
  Ráczné Ér Krisztina szervező
  Szekendi Lászlóné jegypénztáros
  Vigné Kerekes Brigitta szervező, mb. szervezési osztályvezető
  Ungvári Évi művészeti koordinátor
 
     

Művészeti titkárság

  Benkő Barbara titkársági munkatárs
  Illés Ottilia ügyelő
  Hegedűs Ildikó rendezőasszisztens, színész
  Hegedüs-Szabó Zsófia titkársági munkatárs
  Jakab Anita súgó
  Karácsony Angéla ügyelő
  Karácsony Szilveszter ügyelő
  Koppány Zoltán színész
  Kszel Attila rendező, játékmester, színész
  Máté Richárd művészeti titkár
  Molnár Judit Virág színész
  Molnár Virgínia rendezőasszisztens
  Nagy Adrienn titkársági munkatárs
  Pusztai Lilla súgó
  Gloria von Berg jelmeztervező
  Schwimmer János énekmester, énektanár
  Szűcs Gábor Sándor rendező
  Vlasics Rita súgó