Országos Színházi Évadnyitó – Összművészeti Gála

 
 

750 éves királyi városunk adhat otthont a jubileumi tizedik országos évadnyitónak augusztus 30-án. Végre újra találkozhatunk a Győri Nemzeti Színházban. Ahogy ígértük, szélesre tárjuk kapuinkat és egyúttal meghívjuk Önöket egy összművészeti gálára, mely méltó nyitánya lehet az előttünk álló évadnak.

Közreműködnek:

· Győri Nemzeti Színház

· Győri Balett

· Győri Filharmonikus Zenekar

· Vaskakas Bábszínház

· Fővárosi Nagycirkusz

Összművészeti Gála és Kaszás Attila-díj átadó

2021. augusztus 30., 19.00 – Nagyszínház

Fellépnek:
· Bede-Fazekas Csaba, Kossuth-díjas
· Berczelly István, Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas
· Bori Réka
· Haja Zsolt
· Nagy Balázs
· Veréb Tamás
· és még sokan mások…

Műsorvezetők: Agócs Judit és Ungvári István

Jegyvásárlás:
· a színház jegypénztárában,
· valamint a gyoriszinhaz.jegy.hu oldalon

2021. augusztus 17.

MEGOSZTOM

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to Google Plus

Olvassa el ezt is!

  • Bevezető kép
  Szemben a nappal – Ingyenes előadás
  Helyszín: Dunakapu tér, GyőrIdőpont: 2021. augusztus 29. 20:00A három részre szakadt Magyarország határain végvári harcok dúltak. Az Oszmán birodalom a század végén hatalmas hadakat indított az északnyugati határvidék felé. A török sereg…
  2021. augusztus 19.
  • Bevezető kép
  Országos Színházi Évadnyitó – Összművészeti Gála
  750 éves királyi városunk adhat otthont a jubileumi tizedik országos évadnyitónak augusztus 30-án. Végre újra találkozhatunk a Győri Nemzeti Színházban. Ahogy ígértük, szélesre tárjuk kapuinkat és egyúttal meghívjuk Önöket egy összművészeti gálára,…
  2021. augusztus 17.